يکشنبه, 4 اسفند 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 36
معاون خدمات شهری شهرداری قدس:
برنامه‌ریزی نصب تندیس فاخر سردار سلیمانی در میدان آزادی شهرقدس/ سازه‌های تبلیغاتی ساماندهی خواهد شد
کاظمی صیاد، معاون خدمات شهری شهرداری قدس گفت: به منظور ارتقای انضباط و سیمای شهری سازه‌های تبلیغاتی سطح شهرقدس ساماندهی خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس:
برنامه‌ریزی نصب تندیس فاخر سردار سلیمانی در میدان آزادی شهرقدس/ سازه‌های تبلیغاتی ساماندهی خواهد شد

کاظمی صیاد، معاون خدمات شهری شهرداری قدس با اشاره به اینکه طبق مصوبه شورای اسلامی شهرقدس و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تندیس و المان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان نمادی فاخر و بین‌المللی برای شهرقدس در میدان آزادی نصب خواهد شد، گفت: به منظور ارتقای انضباط و سیمای شهری سازه‌های تبلیغاتی سطح شهرقدس ساماندهی خواهد شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس عصر امروز در جلسه کمیته منظر شهری شهرداری قدس در سالن جلسات معاومت خدمات شهر اظهار داشت: پس از شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهرقدس چهره خوبی به خود گرفت و مراسمات یادبود خوبی برگزار و فضاسازی مناسبی توسط اداره سیما و منظر و سازمان فرهنگی ورزشی و اداره ارتباطات و امور بین‌الملل انجام شد که از تمام دست اندرکاران امر تقدیر و تشکر می‌کنم و در ایام فاطمیه نیز این مهم صورت می‌پذیرد.

وی افزود: پس از شهادت سردار سلیمانی اقدام ارزشمندی در مجموعه مدیریت شهری شکل گرفت و با برگزاری جلسه شورای شهر و شورای نامگذاری و با تصویب اعضای شورای اسلامی شهرقدس، حدفاصل میدان آزادی(سرقنات) تا میدان مصلی به نام بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد و در همان شب نیز تابلو بلوار نصب شد.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس بیان داشت: در جلسه مربوطه مقرر شد تا تندیس یادبود و المان سردار سلیمانی نیز در میدان آزادی شهرقدس نصب شود که در کوتاه ترین زمان ممکن پس از انتخاب طرح برگزیده عملیات اجرایی آن آغاز و نصب شود.

کاظمی صیاد گفت: المان و تندیس سردار سلیمانی بایستی نمادی فاخر و بین‌المللی برای شهر ما که نام شهرقدس نیز است، باشد و برای انجام اقدامی شاخص، بایستی برنامه با کار کارشناسی و برنامه‌ریزی دقیق به پیش رود.

وی با اشاره به سازه‌های تبلیغاتی تصریح کرد: یکی از اهداف در این کمیته و معاونت خدمات شهری ساماندهی سازه‌های تبلیغاتی و پرتابل‌های سطح شهر خواهد بود تا به ارتقا انضباط و سیمای شهری و معابر شهرقدس کمک شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0