يکشنبه, 11 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 161
توسعه بیمارستان ۱۲ بهمن نیازمند نگاه ویژه تر مسوولان فرادستی است
رییس شورای اسلامی شهرقدس گفت: توسعه بیمارستان ۱۲ بهمن نیازمند نگاه ویژه تر مسوولان فرادستی است.

توسعه بیمارستان ۱۲ بهمن نیازمند نگاه ویژه تر مسوولان فرادستی است

رییس شورای اسلامی شهرقدس گفت: توسعه بیمارستان ۱۲ بهمن نیازمند نگاه ویژه تر مسوولان فرادستی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس؛ حسین چناقچی در جلسه رسمی ۲۰۰ شورای اسلامی شهرقدس که با حضور شهردار ، رییس بیمارستان ۱۲ بهمن و برای رفع مشکلات درمانی شهروندان برگزار شد، گفت: در حال حاضر و تا زمان افتتاح بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی، قدس تنها بیمارستان ۱۲ بهمن را دارد که آن هم پاسخگوی نیاز شهروندان نیست.

وی افزود: شورای شهر برای رفع این مشکل زمینی در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار داده تا با توسعه این بیمارستان برخی از مشکلات شهروندان برطرف شود که متاسفانه بعد از گذشت چند سال هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

چناقچی اظهار داشت: از سازمان انتظار می رود که هر چه سریعتر نسبت به احداث ساختمان جدید اقدام نماید و تا آن زمان نیز ساعات کار داروخانه و پزشکان را در این بیمارستان افزایش دهد.

در ادامه دکتر محمدی رییس بیمارستان ۱۲ بهمن گفت: در حال حاضر ما از تمام ظرفیت خود برای ارایه خدمات به شهروندان استفاده می کنیم.

وی افزود: روزانه بیش از ۲۰۰۰ درمان سرپایی با حضور ۱۰ پزشک عمومی و ۱۰ پزشک تخصصی در بیمارستان ۱۲ بهمن انجام می شود که این فعالیت معادل بیمارستان های بزرگ استان است.

محمدی اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر امکان افزایش ساعت کار داروخانه وجود ندارد و فقط در صورت توسعه ساختمان این کار امکان پذیر است که آن هم مستلزم ابلاغ سازمان به ما است.

منبع خبر
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0