پنج‌شنبه, 19 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 223
توسط سازمان فضای سبز شهرداری قدس:
برگزاری دوره های آموزشی گیاهان فضای سبز شهری، گیاهان آپارتمانی و دارویی
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قدس، از برگزاری دوره های آموزشی گیاهان فضای سبز شهری، گیاهان آپارتمانی و دارویی به صورت رایگان خبر داد.

توسط سازمان فضای سبز شهرداری قدس:
برگزاری دوره های آموزشی گیاهان فضای سبز شهری، گیاهان آپارتمانی و دارویی

مهرداد طهرانی سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قدس، از برگزاری دوره های آموزشی گیاهان فضای سبز شهری، گیاهان آپارتمانی و دارویی به صورت رایگان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهرداد طهرانی با بیان اینکه آموزش های شهروندی در زمینه فضای سبز شهری نقش مهمی در کاهش هزینه‌های حفظ و نگهداری فضای سبز دارد، گفت: به منظور ترغیب، آموزش و ارتقای آگاهی شهروندان در زمینه پرورش و نگهداشت گیاهان، ایجاد باغچه های خانگی و تولید محصولات خانگی ارگانیک، دوره های آموزشی با عناوین گیاهان فضای سبز شهری، گیاهان آپارتمانی و گیاهان دارویی به صورت تئوری و عملی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این دوره های آموزشی به صورت رایگان برای شهروندان برگزار می گردد، تصریح کرد: در این دوره های آموزشی شهروندان با نحوه کاشت، نگهداری صحیح و تکثیر گیاهان فضای سبز شهری، دارویی و آپارتمانی، قلم زنی، آشنایی با روش ‌های آبیاری، شناخت آفات و بیماری‌های گیاهی، آشنایی با اصول کوددهی، ترکیب خاک گلدان و باغچه و فرآوری خاک برگ و غیره آشنا خواهند شد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری قدس، در خاتمه با اشاره به اینکه این دوره از کلاس های آموزشی در دو ماه برگزار می شود، بیان داشت: این دوره آموزشی همه روزه از 20 مهر ماه در نمازخانه سازمان فضای سبز واقع در 45 متری انقلاب پارک آزادگان آغاز میگردد و علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 46840009 سازمان فضای سبز شهرداری تماس حاصل فرمایند.

منبع خبر
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0