پنج‌شنبه, 19 تير 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 210
اتمام نهرگذاری و جدولگذاری در خیابان شهید جبرئیل حیدری
سرپرست معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس از اتمام نهرگذاری و جدولگذاری در خیابان شهید جبرئیل حیدری خبر داد

مهرداد زارع، سرپرست معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس:
اتمام نهرگذاری و جدولگذاری در خیابان شهید جبرئیل حیدری شهر قدس

مهرداد زارع، سرپرست معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس از اتمام نهرگذاری و جدولگذاری در خیابان شهید جبرئیل حیدری خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهرداد زارع با بیان اینکه اقدامات ساماندهی معابر شهر قدس در چندین نقطه در سطح شهر فعال است گفت: در خیابان شهید جبرئیل حیدری در منطقه 2 شهر قدس، نهر گذاری و جدولگذاری به طول 400 متر در این خیابان به اتمام رسیده است.

وی افزود: جدول گذاری و آبرو سازی به منظور تقسیم محوطه به خیابان های اصلی و فرعی، پیاده روها، فضاهای سبز و جمع آوری سطحی صورت می گیرد، در هر مورد جزئیات اجرایی و نحوه اجرای عملیات، باید در نقشه های اجرایی و مشخصات فنی خصوصی ذکر شود، پیمانکار موظف است پس از تسطيح و رسیدن به رقوم های موردنظر نسبت به جدول گذاری و آبرو سازی اقدام نماید.

زارع در ادامه خاطر نشان کرد: اجرای جدول گذاری در هر دو کناره این خیابان با هدف تخلیه مناسب آب سطحی و مشخص کردن لبه ی سواره رو، جریان بندی و کنترل دستی و جایگزینی آبروی نامناسب موجود و ایمن ساختن محل پیاده رو با شریان های ارتباطی انجام پذیرفته است.

وی در ادامه گفت: پس از اتمام جدولگذاری و تعیین ارتفاع معبر، مخلوط ریزی برای زیر سازی و تسطیح خیابان انجام پذیرفته است و با اتمام زیر سازی عملیات قیر پاشی و روکش آسفالت انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس در پایان بیان داشت: اقدامات لازم به منظور اتمام ساماندهی این معبر به صورت پیوسته در دستور کار پیمانکاران قرار دارد و به زودی به اتمام خواهد رسید.

منبع خبر
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0