دوشنبه, 25 تير 1403
  • ساعت : ۱۱:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 55
  • کد خبر : ۱۳۰۵۶
صنوف بازار آهن شهرقدس به تعهدات خود عمل كنند
رئیس شورای اسلامی شهر قدس در تشریح مهم‌ترین محورهای جلسه ۳۰۷ شورای اسلامی در راستای بررسی و پیگیری مداوم موضوعات مختلف حوزه مدیریت شهری، بر انجام تعهدات صنوف بازار آهن در راستای رفع مشکلات این مجتمع تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قدس؛ سعید ششگل‌نژاد رئیس شورای اسلامی در تشریح موضوعات مطرح شده توسط نمایندگان گفت: این جلسه با حضور نمایندگان مردم و شهردار قدس در راستای رسیدگی به مشکلات شهروندان و تلاش برای پیشبرد اهداف کلان مدیریت شهری در صحن علنی شورای اسلامی برگزار شد و چند تن از نمایندگان مردم دغدغه ها و مطالبات شهروندی را در قالب نطق پیش از دستور بیان کردند.

 

وی افزود: از مهم ترين مسائلی که توسط نمایندگان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت رفع مشکلات صنوف بازار آهن بود که با پیگیری های نمایندگان مردم از شهردار و شرح اقداماتی که مجموعه شهرداری در این راستا انجام داده است، مقرر گردید که صنوف بازار آهن نیز برای رفع مشکلات این محل، به تعهدات خود در توافقات انجام شده عمل کنند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر قدس در ادامه گفت: در این جلسه موارد دیگری از قبیل تسریع در ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی میدان قدس و خیابان شهید فخری‌زاده(چمن)، ساماندهی دوربرگردان های خیابان جمهوری، تداوم شناسایی ساختمان های ناایمن، آماده سازی استادیوم و تجلیل از ورزشکاران شهر در هفته تربیت بدنی و... توسط نمایندگان مطرح شد و شهردار قدس مطابق معمول پاسخگوی مطالبات و سوالات نمایندگان مردم بود و گزارشی مختصر از اقدامات صورت گرفته در هفته اخیر توسط شهرداری در دوایر مختلف زیرمجموعه را تشریح کرد.

 

ششگل‌نژاد در پایان از بررسی و تصمیم‌گیری اعضای شورای اسلامی در تصویب چند لایحه ارسالی از سوی شهرداری خبر داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.15.0
    V6.1.15.0