دوشنبه, 25 تير 1403
  • ساعت : ۱۱:۰۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 61
  • کد خبر : ۱۳۰۵۱
next    /  5 prev
تلاش شهرداری قدس برای ایجاد شور انتخاباتی و تحقق مشاركت حداكثری
شهردار قدس با بیان اینکه مشارکت بالا در انتخابات موجب افزایش اعتبار و قدرت کشور در دنیا خواهد شد، بر استفاده از تمام ظرفیت‌های شهرداری برای ایجاد شور انتخاباتی و تحقق مشارکت حداکثری مردم در صحنه انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قدس؛ سعید شهلی در جلسه شورای معاونین شهرداری قدس که صبح امروز شنبه ۲۶ خرداد برگزار شد، گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی جهت مشارکت حداکثری در انتخابات، مدیریت شهری نیز در این جهت برنامه‌ریزی‌های لازم را در فضاسازی شهری و استفاده از بیلبوردها و امکانات در اختیار برای نصب بنرها و پوسترهای انتخابات انجام خواهد داد.

وی در ادامه به موضوعات مختلف حوزه مدیریت شهری پرداخت و افزود: پروژه احداث شبکه هدایت‌ آب‌های سطحی در محور بلوار شهید کلهر با کندی همراه است که موجب ترافیک و نارضایتی شهروندان گردیده و باید با رفع مشکلات و موانع نسبت به تکمیل آن اقدام شود. همچنین به منظور تسریع در روند کار، پیمانکاران دیگری نیز جهت اجرای پروژه در دو نقطه دیگر شهر به‌کارگیری خواهند شد.

شهردار قدس با بیان اینکه تلاش داریم تمام پروژه‌های عمرانی در سال جاری تکمیل شود، اظهار کرد: چند پروژه شاخص نیز جهت افتتاح در هفته دولت هدف‌گذاری شده که با پیشرفت خوبی در حال اجراست. همچنین احداث میدان میوه و تره‌بار، زمین‌های ورزشی محله‌ای و بازسازی آبنماها در دستور کار شهرداری قرار دارد.

ساماندهی تابلوهای اصناف و شرکت‌های صنعتی، برگزاری مزایده واگذاری فرهنگسراها، قطع درختان خشکیده سطح شهر با هدف افزایش ایمنی شهروندان، آغاز نهضت لکه‌گیری آسفالت معابر، ساماندهی واحد‌های جمع‌آوری ضایعات، جمع‌آوری سگ‌های ولگرد و امحای حیوانات موذی، راه‌اندازی تلویزیون‌های شهری و تقویت حوزه آموزش پرسنل شهرداری از دیگر موضوعاتی است که شهردار قدس دستورات لازم را جهت رفع و رجوع آنها صادر کرد.

در پایان جلسه نیز معاونین و مدیران ارشد شهرداری موضوعات حوزه کاری خود را با شهردار در میان گذاشتند و اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات پیشین شورای معاونین بررسی گردید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.15.0
    V6.1.15.0